(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

                                                ŞİLE VE AĞVA YAZ GEZİSİ

 

SAKARYA ATATÜRK STADININ OTOPARKINDAN SAAT 08.00'DA EVİN TUR'A AİT 2013 MODEL MAN FORTUNA OTOBÜSLER İLE SAKARYA'DAN ŞİLE VE AĞVA GEZİMİZE BAŞLANACAKTİR..
10:00'DA ŞİLEYE VARIŞIMIZ İLE MİSAFİRLERİMİZİN ALIŞ VERİŞ VE TURİSTİK YERLERİ GEZMELERİ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİLECEKTİR.BU SÜRENİN SONUNDA SAKLI GÖLE HAREKET EDİLECEKTİR.SAKLI GÖLDEKİ DOĞA GEZİMİZDEN SONRA AĞVA' YA HAREKET EDİLECEKTİR.ÖĞLEN YEMEĞİ İÇİN SAAT 13 .00 İLE 14.00 SAATLERİ ARASINDA GÖKSU DERESİ KENARINDA BULUNAN CLUB GRAND BECASSIER OTELE GİRİŞ YAPILACAKTIR.OTEL İÇİNDE SOSYAL AKTİVİTELER (MASA TENİSİ,VOLEYBOL,MİNİ FUTBOL,HAMAK KEYFİ) ÖĞLEN YEMEĞİNDEN SONRA OTELİN ÖNÜNDEN TEKNE TURUMUZ BAŞLAYACAKTIR.TEKNE TURUMUZDAN SONRA AĞVA MERKEZDE ALIŞ VERİŞ VE TURİSTİK YERLERİ GEZMEK İÇİN SERBEST ZAMAN VERİLECEKTİR.BU SÜRENİN SONUNDA 19.00 'DA AĞVA'DAN SAKARYA 'YA GERİ DÖNÜŞ İÇİN HAREKET EDİLECEKTİR.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER ;
ARAÇ İÇİ AÇIK BÜFE İKRAM SERVİSİMİZ

CLUB GRAND BECASSIER OTELDE ÖĞLEN YEMEĞİ 
ORDÖVR TABAĞI (KARIŞIK IZGARA, PİLAV,PATATES KIZARTMASI,DOMATES,BİBER KIZARTMASI) SALATA,MEŞRUBAT,MEVSİM MEYVELERİ..

http://www.clubgrandbecassier.com/
GÖKSU DERESİ TEKNE TURU 
SADECE 70.00 LİRADIR.
REZERVASYON&İRTB.
Serdar KÜNDEŞ : 0544 298 46 20


Ebru AKDEMİR : 0533 326 22 25


Samet UYAROĞLU: 0542 541 54 54

 

 

 

 

 

 
Pazar günü Safranbolu turu için sabah saat 06.30‘da Sakarya Atatürk Stadından hareket. Araçta çay-kahve ve hazırlanan 9 çeşit sabah kahvaltımızı ikram ediyoruz. Saat 09.30 sularında UNESCO tarafından Dünya Mirasları listesine alınan müze kent Safranbolu’ya varıyoruz. Hıdırlık Tepesi'nde araçtan inerek rehberimiz eşliğinde tarihi evler arasından yürüyüş yaparak gezimize başlıyoruz. İzzet Mehmet Paşa Camii, Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Arasta Çarşısı, Çelebi Mehmet Camii, Lokumcular, Demirciler Sokağı, Havuzlu Asmazlar Konağı.i. Alışveriş için serbest zaman. Geçirdiği bir yangınla günümüzde kullanılmayan ve bu günlerde restore edilen eski Hükümet Konağını geziyoruz.19:00 Safranbolu’dan Sakarya'ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek saat 22.00’te Sakarya’ya geliyoruz.
GEZİLECEK YERLER
Safranbolu evleri, Havuzlu Asmazlar Konağı, Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Arasta Çarşısı, Hıdırlık Tepesi, İzzet Mehmet Paşa Camii, Çelebi Mehmet Camii, Lokumcular, Demirciler Loncası, Eski Çeşmeler, Yörük Köyü, Tarihi Çamaşırhane,Sipahioğulları Konağı
AKTİVİTELER
Kültür, Doğa, Tarih ve Kent gezisinden oluşan turumuz Safranbolu'yu tanımanızı sağlayacak.
TUR FİYATI
Tur Fiyatı Kişi Başı : 55 TL
TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR
Ulaşım hizmetleri, Araçta çay-kahve-meşrubat 9 Çeşit kahvaltı, Araçta sıcak-soğuk içecek , Rehberlik hizmetleri,
ULAŞIM:
Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış, Lüks yatar koltuklu ve klimalı, 46 kişilik MAN FORTUNA 2013 Model Otobüslerle seyahat edilmektedir.EVİN TUR Güvencesiyle.
Sakarya -Safranbolu arası yaklaşık 272 km. (3 saat)
Bilgi & Rezervasyon İçin İletişim Numaraları;
Serdar KÜNDEŞ: 0544 298 46 20
Samet UYAROĞLU: 0542 541 54 54
Seher ÇAPAR : 0538 746 45 46
 

 

GÜNÜBİRLİK SAFRANBOLU GEZİSİ

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>